Renova-EHB acél kerítéselem, kétoldalon színezett bevonattal

Praktikus, időtálló és nincs fenntartási költsége az acél kerítéselemeknek. Az alapanyaga mindkét oldalon alucink, vagy horganyzott és festett hengerelt acéllemez, amely garantálja, hogy nem kell évente festegetni. Igény szerinti hosszméretben (0,5-2,5 m között) rendelhető. A Renova-EHB (Emka) elem alakja sávosan bordázott kialakítású, csak ívesített felső végkialakítással rendelhető.

FIGYELEM! A megadott egységár 1 db 1 m hosszúságú (magasságú) kerítéselemre vonatkozik! 1 m kerítés kiépítéséhez kb. 6-7 db elem szükséges, ebben az esetben 3-6 cm az elemek közötti rés szélessége.

Megrendelés esetén kérjük a megjegyzés rovatban feltüntetni a választott kerítéselemek hosszméreteit, valamint darabszámait.

937 Ft+ÁFA=1 190 Ft
fm
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Mennyiségi kedvezmény
1+  fm
-
1 190 Ft/fm
50+  fm
-5%
1 131 Ft/fm
150+  fm
-10%
1 071 Ft/fm
Nyomtat